Architekci Decoroom w roli nauczycieli - eko warsztaty z blogerkami i czołowymi producentami!

Dodano: 17 kwietnia, 14:39

W poprzednią sobotę (14 kwietnia) mieliśmy zaszczyt gościć prawdziwych eko zwolenników! Dowiedliśmy, że moda na życie w stylu eko trwa w najlepsze, a projektanci coraz częściej powinni stawiać na recykling, szukając energooszczędnych rozwiązań, usprawnień i inspiracji zaczerpniętej wprost z natury… Bez dwóch zdań udowodniliśmy, że takie podejście ma swój wydźwięk w aranżacji wnętrz.

Naszym głównym zadaniem była edukacja młodych architektów, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą, równocześnie bazując na wiedzy producentów oraz znanych blogerek wnętrzarskich.

W jednym miejscu zaproszeni goście mogli dowiedzieć się jakie materiały są doskonałą propozycją dla świadomego architekta, jakie najnowsze trendy panują w świecie wykończenia wnętrz oraz jakie najnowsze rozwiązania producentów pozwolą zaoszczędzić wodę w trosce o środowisko.

A to wszystko w otoczeniu zieleni, roślinnych wzorów i pritnów, kosztując świeżo wyciskanych soków. Nie możemy doczekać się jesiennej edycji!

DO ZOBACZENIA!


Dziękujemy za obecność FORelements.pl, interiorsdesignblog.comwnetrznosci.com oraz Porta, Villeroy & Boch, GROHE, Enger, DŁUGA showroomPoduszkowcy.pl

 

Zobaczcie fotorelację! 

Galeria zdjęć

powrót
Decoroom
www

www.decoroom.eu
blog

www.blog.decoroom.eu