Decoroom | Skanska

Wykończenia pod klucz

Skanska

DreamSpace - Miejsce Twoich marzeń

Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązania i obsługę. Pakiet Easy Life oraz Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne i niepowtarzalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.

Easy Life

to GWARANCJA SPOKOJU. To takie proste wprowadzić się do wymarzonego mieszkania szybko i bez problemów związanych z czasochłonnym wykańczaniem wnętrz, szukaniem fachowców i odwiedzaniem sklepów. Bo w Pakiecie Easy Life wszystko samo się urządza! Ty nie martwisz się o nic poza wyborem materiałów wspólnie z nami. Kontrolujesz koszty na bieżąco, bo Twój komfort jest dla nas ważny. Dostarczeniem produktów oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz zajmujemy się my. Dodatkowo gwarantujemy, że przystępny budżet obejmie wszystkie prace i nie ulegnie zmianie. Easy Life zwalnia Cię od wszystkich problemów, dając poczucie wyjątkowej wygody.


        /Zapewniamy kompleksowe wsparcie
        /Twój czas jest dla nas ważny
        /Kontrolujesz z nami koszty
        /Cena nigdy Cię nie zaskoczy

Perfect Life

to LUKSUS WYBORU. Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązanie i obsługę. Pakiet Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet obejmuje zakup i dostarczenie wysokiej klasy materiałów oraz wszystkie prace wykończeniowe. Perfect Life to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.


/Twoja wizja napędza nas do projektowania
/Tworzymy unikalną przestrzeń
/Elastycznie podchodzimy do Twoich potrzeb
/Doświadczony architekt pomoże podjąć właściwe decyzje

Katalog On-line

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Wybierz pakiet wykończeniowy lub miksujesz dostępną ofertę. Zobacz katalog i wybierz pakiet wykończeniowy dla siebie.

czytaj więcej
Showroom

Na zaadaptowanej na potrzeby oferty przestrzeni, znajduje się biuro sprzedaży Skanska oraz shoroom Decoroom, gdzie zgromadzone zostały wszystkie materiały wykończeniowe, dające możliwość wyobrażenia sobie jak w przyszłości wyglądać będzie każdy detal mieszkania.

Zobaczmy sie na Al. Solidarności 173 i stwórzmy razem koncepcję Twojego przyszłego mieszkania!

Oferta tylko dla inwestycji Skanska

Zapraszamy do biura sprzedaży oraz SHOWROOM'u Decoroom.

Home Center
Aleja "Solidarności" 173, Warszawa

ZADZWOŃ: 

570 535 535
22 509 99 99

Standard
Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów? W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór.
więcej
Premium
Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. Każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane.
więcej
Vip
Od siebie i innych wymagasz więcej? My też! Dlatego stworzyliśmy Pakiet VIP, który nada Twojemu wnętrzu wyjątkowy charakter. W urządzaniu wysokiej klasy mieszkań nie ma miejsca na kompromisy.
więcej
Skanska
Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązania i obsługę. Pakiet Easy Life oraz Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter.
więcej