Easy Life

to GWARANCJA SPOKOJU. To takie proste wprowadzić się do wymarzonego mieszkania szybko i bez problemów związanych z czasochłonnym wykańczaniem wnętrz, szukaniem fachowców i odwiedzaniem sklepów. Bo w Pakiecie Easy Life wszystko samo się urządza! Ty nie martwisz się o nic poza wyborem materiałów wspólnie z nami. Kontrolujesz koszty na bieżąco, bo Twój komfort jest dla nas ważny. Dostarczeniem produktów oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz zajmujemy się my. Dodatkowo gwarantujemy, że przystępny budżet obejmie wszystkie prace i nie ulegnie zmianie. Easy Life zwalnia Cię od wszystkich problemów, dając poczucie wyjątkowej wygody.


        /Zapewniamy kompleksowe wsparcie
        /Twój czas jest dla nas ważny
        /Kontrolujesz z nami koszty
        /Cena nigdy Cię nie zaskoczy

Perfect Life

to LUKSUS WYBORU. Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązanie i obsługę. Pakiet Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet obejmuje zakup i dostarczenie wysokiej klasy materiałów oraz wszystkie prace wykończeniowe. Perfect Life to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.


          /Twoja wizja napędza nas do projektowania
          /Tworzymy unikalną przestrzeń
          /Elastycznie podchodzimy do Twoich potrzeb
          /Doświadczony architekt pomoże podjąć właściwe decyzje

Katalog On-Line

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Wybierz pakiet wykończeniowy lub miksujesz dostępną ofertę. Zobacz katalog i wybierz pakiet wykończeniowy dla siebie.

Współpraca

Dwie doświadczone spółki na rynku deweloperskim podjęły współprace, by stworzyć nowe możliwości dla Klienta rynku mieszkalnego. Zarówno Skanska jak i Decoroom kładą nacisk na standard wykończenia inwestycji. Materiały wysokiej jakości, dbałość o detale przy wykończeniu i zrozumienie potrzeb Klienta daje nową płaszczyznę dla wspólnej realizacji projektów.

Połączenie dwóch sił zapewnia kompleksową realizację każdej inwestycji. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na komfort współpracy i pewność terminowej realizacji w zakładanym budżecie. Przekonaj się, jakie to proste!

Showroom

Na zaadaptowanej na potrzeby oferty przestrzeni o ponad 200 m2, znajduje się biuro sprzedaży Skanska oraz showroom Decoroom, gdzie zgromadzone zostały wszystkie materiały wykończeniowe, dające możliwość wyobrażenia sobie jak w przyszłości wyglądać będzie każdy detal mieszkania.

Zobaczmy się na Al. gen. Sikorskiego 9B i stwórzmy razem koncepcję Twojego przyszłego mieszkania!

Decoroom
www

www.decoroom.eu
blog

www.blog.decoroom.eu