1000 realizacji Decoroom | Decoroom

2016-10-27

1000 realizacji Decoroom !

20 września i 14 października w naszym biurze Decoroom miało miejsce szczególne wydarzenie. Licznik projektów na początku września wskazał 1000 realizacji, a my postanowiliśmy to uczcić. Wydarzenie 1000 realizacji przeszło do historii.  7 lat od początku powstania Decoroom osiągnęliśmy coś co w branży wykończenia wnętrz jest wynikiem szczególnym.

Obydwie edycje wydarzenia dawały możliwość uczestnikom by wysłuchać prelekcji nt. architektury wnętrz, nowości w materiałach wykończeniowych i poznać nasze najciekawsze realizacje.
Dzięki temu nasi goście mogli dowiedzieć się o tym jak prawidłowo zaprojektować oświetlenie w mieszkaniu, jak zestawiać ze sobą kolory i poznali proces pracy z architektem.

Nasi partnerzy podzielili się wiedzą na temat najnowszych rozwiązań  jakie możemy znaleźć w łazience, informacjami co ważnego jest przy wyborze podłogi, a także przedstawili szereg inspiracji by grzejnik także wykorzystać jako ciekawy element wystroju wnętrz.

Pomiędzy panelami prezentacji był także czas na to by samodzielnie stworzyć czekoladowe praliny, uczestniczyć w pokazach kuchni na żywo i zmalować obraz do swojego wnętrza.

Dla wszystkich osób, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do galerii zdjęć i relacji wideo ( tutaj)  z tego wydarzenia.


Mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce przy świętowaniu 2000 realizacji.

Dziękujemy Partnerom Głównym wydarzenia tj. PURMOBarlinekDulux i Geberit a także firmom wspierającym Kludi, Grohe,Porta

Ostatnio dodane