Decoroom otrzymało nagrodę International Property Awards! | Decoroom

2015-08-07

Decoroom otrzymało nagrodę International Property Awards!

Tak jak informowaliśmy, w czerwcu 2015 r. zgłosiliśmy nasze biuro przy ul. Nowogrodzkiej do prestiżowego, międzynarodowego konkursu International Property Awards.

Konkurs podzielony jest na etapy: najpierw wybierane są najlepsze projekty w poszczególnych krajach, potem w regionach i na koniec wyłaniani są zwycięzcy na skalę kontynentu w różnych kategoriach. 

Otrzymaliśmy już wyniki i z radością możemy ogłosić, że nasze biuro zdobyło nagrodę w kategorii Office Design w Polsce! Projekt naszej Pracowni został doceniony przez szerokie grono międzynarodowych ekspertów, co jest wielkim uznaniem dla naszych architektów, którzy wspólnie pracowali nad koncepcją biura. 

W związku z wygraną, przedstawiciele Decoroom zostali zaproszeni na Galę Wręczenia Nagród, która odbędzie się we wrześniu 2015 r. w Londynie. Podczas gali dowiemy się, czy nasze biuro dostało nominację do nagród regionalnych. 

Zachęcamy do wirtualnego spaceru po naszej Pracowni, jak i do obejrzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej naszego biura, wykonanej przez Ayuko Studio. Zapraszamy również do odwiedzenia nas na ul. Nowogrodzkiej 62B. 


Ostatnio dodane