Jaśminowy Mokotów, Dzień otwarty, Skanska, Decoroom wykończenie wnętrz | Decoroom

2017-12-05

Dzień Designu na Jaśminowym Mokotowie! 9 grudnia!

9 grudnia Dzień Designu na Jaśminowym Mokotowie!

Masz dość szarych ścian? Chcesz mieszkać inaczej niż wszyscy?

Dzień Designu na Jaśminowym Mokotowie! Już w najbliższą sobotę 9 grudnia! Przyjdź na spotkanie z projektantami wnętrz, zapytaj o najnowsze trendy, poznaj jakość materiałów i stwórz indywidualny projekt dla siebie. Zapraszamy do showroomu Skanska i Decoroom przy ul. Sikorskiego 9B w godz.10-15. Do wybranych mieszkań wykończenie w cenie.

Jaśminowy Mokotów to prestiżowe miejsce o wyjątkowym charakterze – podwyższony standard wykończenia, prawo własności gruntu, własny park z jeziorkiem, certyfikacja BREEAM, place miejskie, sprzyjające spotkaniom - to tylko część udogodnień. Starannie usytuowany, precyzyjnie zaprojektowany, harmonijnie łączący życie w centrum miasta z kameralnym, zielonym azylem.

Jaśminowy Mokotów – wyjątkowa oferta

Dla wszystkich tych, którzy odwiedzą nas w tą sobotę przygotowaliśmy darmowe porady architektów. Profesjonaliści odpowiedzą na wszystkie, nurtujące Was pytania dotyczące wykończenia mieszkania w zgodzie ze skandynawskim designem.

Warto nas odwiedzić, ponieważ dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na wykończenie mieszkania z pracownią Decoroom i podpiszą umowę na wykończenie wnętrz do końca roku, zapewniamy stałe ceny pakietów wykończeniowych!  Sprawdź jak może wyglądać mieszkanie skandynawskie z natury!

Zapraszamy 9 grudnia, w godzinach 10 - 15 do biura sprzedaży mieszkań Jaśminowy Mokotów przy al. gen. W. Sikorskiego 9b w Warszawie.

Więcej na: 
https://mieszkaj.skanska.pl/

http://www.decoroom.eu/dreamspace

Do zobaczenia!

Jaśminowy Mokotów poznaj inwestycję ->TUTAJ

Odetchnij w miejskiej oazie.

 

Ostatnio dodane