DZIEŃ DZIECKA W DECOROOM - EDYCJA II | Decoroom

2017-06-02

DZIEŃ DZIECKA W DECOROOM - EDYCJA II

II edycja dnia dziecka w Decoroom już za nami, ale do tej pory w Showroomie Decoroom w Warszawie gdzieniegdzie można jeszcze znaleźć czapkę pirata, tiulową spódniczkę czy kolorowe muszelki. Ach, co to był za dzień! Pełen dobrej zabawy, pozytywnej energii, a przede wszystkim wywołujący szeroki uśmiech na buzi zaproszonych młodych gości, mamy nadzieję ich, że również ich rodziców!

28 maja, w niedzielę pomiędzy godziną 11 a 16, nasze biuro zmieniło się w podwodną krainę. Zamiast biurowych materiałów, katalogów, laptopów i suwmiarek na ścianach i szybach pojawiły się ławice rybek, pod sufitem pływały ośmiornice i duży delfin, a w oddali na wodzie unosiły się dwa statki pirackie. Ku uciesze maluchów i ich opiekunów zaaranżowaliśmy również kącik dla prawdziwych łasuchów. Warsztaty pralin i słodkich laurek na waflach okazały się sukcesem!

FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA ZOBACZCIE NA NASZYM BLOGU, A RELACJĘ WIDEO NA NASZYM KANALE YOUTUBE!  

Podsumowując cały dzień dziecka – nie obyło by się bez pomocy naszych partnerom głównym firmie Porta i Roca oraz firmą wspierającym:InsbudRoveseRadawayGrohe. Nie byłoby też tego wydarzenia bez samych zainteresowanych – zarówno dzieci jak i rodziców. II edycję Dnia Dziecka uważamy za zamkniętą i BARDZO UDANĄ! Dziękujemy, że odwiedziliście nas tak licznie. Do zobaczenia za rok. Ahoj przygodo!


Ostatnio dodane