PROJEKT SZYTY NA MIARĘ - 7 EDYCJA DECOWARSZTATÓW ZA NAMI ! | Decoroom

2019-11-27

Projekt Szyty na miarę - DecoWarsztaty

Sobotni poranek często przywodzi na myśl pyszną kawę, trochę powolnego leniuchowania w łóżku i interesujące plany na popołudnie. Pomijając powolne leniuchowanie tak prawie wyglądała nasza sobota 16 listopada. Pyszna kawa na zmianę z trochę już świąteczną gorącą czekoladą, a do tego interesujące popołudnie –  to w skrócie nasze DecoWarsztaty.

Tego dnia w naszym Showroomie w Warszawie odbyła się 7 edycja DecoWarsztatów. Spotkania dla entuzjastów architektury wnętrz, pasjonatów dobrego designu i projektowania. Tym razem rozmawialiśmy o projekcie szytym na miarę.  Co kryło się pod tym hasłem ?

Poznaliśmy produkty, które dzięki mnogości swoich kombinacji pomagają tworzyć spersonalizowane wnętrze. Od Anny Grużewskiej redaktor naczelnej ” Czasu na Wnętrze” dowiedzieliśmy się czego nie robić jeśli chcemy aby sesja naszego wnętrza miała szansę pojawić się w magazynach wnętrzarskich. Natomiast podczas panelu dyskusyjnego rozmawialiśmy o tym jak pracować z klientem i jaka jest specyfika pracy nad projektami komercyjnymi takimi jak hotele i restauracje, a jaka z inwestorami indywidualnymi. Goście podzielili się także swoimi przykładami ciężkich projektów i dali kilka wskazówek jak nie popełnić podobnych błędów.

Druga część spotkania to praca warsztatowa. Uczestnicy pracowali nad przekształceniem marzeń klienta w realną wizję. Po stworzeniu moodbordu dla wskazanych mieszkań przystąpili do pracy nad kosztorysem. Elastyczność pakietów wykończenia wnętrz pozwoliła na balansowanie budżetem i wybieranie materiałów nie tylko z jednego pakietu.  Finalnie powstały mieszkania urządzone w budżecie, w oparciu o wizję klienta i na bazie prawdziwych materiałów.

 

Zapraszamy na relację z wydarzenia ! 

 

Partnerzy wydarzenia : 

Samsung www.samsung.com.pl; Barlinek www.barlinek.com.pl; Porta www.porta.com.pl; Villeroy & Boch www.villeroy-boch.pl; Geberit www.geberit.pl; Grohe www.grohe.pl; Tubądzin www.tubadzin.pl, 9design www.9design.pl; Akzonobel www.akzonobel.com

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli : 

Czas na WnętrzeM jak MieszkanieMAGAZIF.comUrzadzamy.pl, Nowy MagazynArchimania.plFoorni.pl, Designteka.pl

 

Ostatnio dodane