Pakiety Skanska - mieszkania do wykończenia | Decoroom

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Pakiet Skanska

DreamSpace - Miejsce Twoich marzeń

Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązania i obsługę. Pakiet Easy Life oraz Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne i niepowtarzalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Zapytaj o cenę

Easy Life

to GWARANCJA SPOKOJU. To takie proste wprowadzić się do wymarzonego mieszkania szybko i bez problemów związanych z czasochłonnym wykańczaniem wnętrz, szukaniem fachowców i odwiedzaniem sklepów. Bo w Pakiecie Easy Life wszystko samo się urządza! Ty nie martwisz się o nic poza wyborem materiałów wspólnie z nami. Kontrolujesz koszty na bieżąco, bo Twój komfort jest dla nas ważny. Dostarczeniem produktów oraz kompleksowym wykończeniem wnętrz zajmujemy się my. Dodatkowo gwarantujemy, że przystępny budżet obejmie wszystkie prace i nie ulegnie zmianie. Easy Life zwalnia Cię od wszystkich problemów, dając poczucie wyjątkowej wygody.


        /Zapewniamy kompleksowe wsparcie
        /Twój czas jest dla nas ważny
        /Kontrolujesz z nami koszty
        /Cena nigdy Cię nie zaskoczy

Zapytaj o ofertę
Easy Life

Perfect Life

to LUKSUS WYBORU. Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązanie i obsługę. Pakiet Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet obejmuje zakup i dostarczenie wysokiej klasy materiałów oraz wszystkie prace wykończeniowe. Perfect Life to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.


/Twoja wizja napędza nas do projektowania
/Tworzymy unikalną przestrzeń
/Elastycznie podchodzimy do Twoich potrzeb
/Doświadczony architekt pomoże podjąć właściwe decyzje

Zapytaj o ofertę
Perfect Life

Katalog On-line

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Wybierz pakiet wykończeniowy lub miksujesz dostępną ofertę. Zobacz katalog i wybierz pakiet wykończeniowy dla siebie.

Pobierz PDF
Zapytaj o ofertę
Katalog On-line

Showroom

Na zaadaptowanej na potrzeby oferty przestrzeni, znajduje się biuro sprzedaży Skanska oraz shoroom Decoroom, gdzie zgromadzone zostały wszystkie materiały wykończeniowe, dające możliwość wyobrażenia sobie jak w przyszłości wyglądać będzie każdy detal mieszkania.

Zobaczmy sie na Al. Solidarności 173 i stwórzmy razem koncepcję Twojego przyszłego mieszkania!

Zapytaj o ofertę
Showroom

Oferta tylko dla inwestycji Skanska

Zapraszamy do biura sprzedaży oraz SHOWROOM'u Decoroom.

Home Center
Aleja "Solidarności" 173, Warszawa

ZADZWOŃ: 
+48 888 220 110 

Zapytaj o ofertę
Oferta tylko dla inwestycji Skanska

Standard

Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów? W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór.
więcej

Premium

Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. Każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane.
więcej

Designer

Wymagasz więcej od siebie i innych? Pakiet Designer to propozycja kreatywnej współpracy z architektem, która pozwoli Ci na urządzenie wnętrza z dbałością o każdy detal. Odkryj świat subtelnych relacji form oraz funkcjonalnych rozwiązań.
więcej

Kitchen

Marzysz o pięknej kuchni, która stanie się sercem domu lub o garderobie, która pomieści wszystkie rzeczy? Stworzyliśmy dział Decoroom Kitchen, który kompleksowo zajmie się zabudową meblową w Twoim mieszkaniu.
więcej