Wykończenia wnętrz Warszawa – Oferta

Wykończenia wnętrz to sztuka, do której potrzeba finezyjnych wykonawców. Ekipy remontowe Decoroom mają na swoim koncie setki realizacji, charakteryzujących się nie tylko starannością wykonania, ale i nieszablonowymi rozwiązaniami. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona ludzi zadowolonych ze swojego domu.

Jednym z elementów usprawniających wykańczanie mieszkań są przygotowane przez nas pakiety. Klienci mogą wybierać pomiędzy zestawami w wersjach:
  • Standard
  • Premium
  • VIP
  • Individual
Obszernie o poszczególnych kompleksowych rozwiązaniach jest napisane pod zakładką „Pakiety”. Warto przeanalizować ofertę i wybrać pakiet, którego efektem będzie wymarzone mieszkanie, przynoszące ulgę po trudach życia codziennego. Należy zaznaczyć, że skorzystanie z gotowych schematów pozwala znacznie przyspieszyć inwestycje, a Klienci otrzymują mieszkanie „pod klucz”. Wybór odpowiedniego materiału, malowanie ścian i sufitu, montaż artykułów sanitarnych i wszystkie inne obowiązki związane z wykończeniem wnętrz spoczywają na naszych barkach. Współpraca z Decoroom owocuje również wymiernymi finansowymi korzyściami, czyli oszczędnością 15 % VAT na wszystkie zamówione materiały.

Nasi Klienci mogą liczyć też na szczegółowy i kompletny kosztorys, zawierający między innymi wyceny wszystkich prac budowlanych czy materiałów, które nie tylko zamawiany, ale i przechowujemy, gdy zachodzi taka konieczność. Co ważne jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem. Decoroom podczas wykańczania mieszkań nie zmienia wartości umowy, określonej w kosztorysie. Dysponujemy certyfikatem programu „Rzetelna Firma”, udostępniając informację o nie posiadaniu przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej S.A.

Natomiast w kategorii „Realizacje” umieściliśmy kilka przykładów wykończenia mieszkań w Warszawie. Zachęcamy do przeglądnięcia wykonywanych przez nas prac. O ich jakości wykonania doskonale świadczą także nasi partnerzy, czyli czołowi deweloperzy, producenci oraz kilkuset zadowolonych Klientów.

Przypominamy, że materiały można swobodnie wymieniać pomiędzy pakietami. Istnieje również możliwość uzupełnienia pakietu o produkty spoza katalogów.

Decoroom
www

www.decoroom.eu
blog

www.blog.decoroom.eu