O nas | Decoroom

O Nas

Jesteśmy pracownią architektury wnętrz działającą na rynku od 2009 roku. Mamy na koncie prawie 3000 realizacji. Specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu mieszkań i domów pod klucz.  Działamy na terenie Warszawy i Wrocławia.

Pracujemy kompleksowo - od projektu po realizację, włącznie z wykonaniem mebli na wymiar produkowanych w profesjonalnej stolarni Decoroom.

W jednym miejscu oferujemy projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi. Z nami zrealizujesz Twój wymarzony projekt.

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, w których miarą piękna jest charakter, wysoka funkcjonalność i przyjemność użytkowania.

Od 2005 roku jesteśmy Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich, największej organizacji skupiającej deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski.

W 2016 roku nasza pracownia otrzymała międzynarodową nagrodę European Property Awards w kategorii Best Office Interior Europe (2015-2016).

Zespół

Tworzymy ponad 90-osobowy zespół specjalistów, który łączy zamiłowanie do dobrze zaprojektowanych przestrzeni. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i wychodzimy poza utarte schematy. Wiemy, jak ważne jest sprawne i kompleksowe działanie.

Doskonalimy się na wielu płaszczyznach, aby jak najbardziej uprościć i przeprowadzić zgodnie z harmonogramem proces wykończenia nieruchomości.

Nasza kadra zarządzająca, architekci, koordynatorzy prac wykończeniowych, dział Decoroom Kitchen, dział sprzedaży i pracownicy biurowi, a także niezawodne ekipy fachowców, troszczą się o to, aby stworzyć Twoje wymarzone miejsce do życia.