O nas | Decoroom

O Nas

Jesteśmy pracownią architektury wnętrz obecną na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych wykończeniach mieszkań i domów oraz realizacjach kuchni i zabudów meblowych na wymiar.

 

Jak pracujemy? Spotykamy się, aby poznać Twoje potrzeby i styl życia, a następnie tworzymy projekt skrojony na miarę. Śledzimy trendy, a nasza siła tkwi w personalizacji. Wierzymy, że wnętrza, w których zamieszkają nasi klienci, mogą odzwierciedlać ich charakter.

 

Działamy kompleksowo – od projektu po realizację. W jednym miejscu otrzymasz projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi.


Od 2015 roku jesteśmy Członkiem Wspierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To największa organizacja skupiająca deweloperów mieszkaniowych oraz biurowych na terenie Polski.
W 2016 roku nasza pracownia otrzymała międzynarodową nagrodę European Property Awards w kategorii Best Office Interior Europe.
Naszymi priorytetami są transparentność i uczciwość. Posiadamy certyfikat „Rzetelnej Firmy”, który jest potwierdzeniem naszej wiarygodności.

Zespół

Tworzymy 60-osobowy zespół specjalistów, który łączy zamiłowanie do dobrze zaprojektowanych przestrzeni. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań i wychodzimy poza utarte schematy. Wiemy, jak ważne jest sprawne i kompleksowe działanie.

Doskonalimy się na wielu płaszczyznach, aby jak najbardziej uprościć i przeprowadzić zgodnie z harmonogramem proces wykończenia nieruchomości.

Nasza kadra zarządzająca, architekci, koordynatorzy prac wykończeniowych, dział Decoroom Kitchen, dział sprzedaży i pracownicy biurowi, a także niezawodne ekipy fachowców, troszczą się o to, aby stworzyć Twoje wymarzone miejsce do życia.