PRS - mieszkania na wynajem - projektowanie | Decoroom

PRS - Private Rented Sector

Prywatny sektor nieruchomości na wynajem

Zaufaj naszemu doświadczeniu - mamy na koncie kilkaset mieszkań zaprojektowanych i wykończonych na zlecenie inwestorów z rynku build to rent.

Dysponujemy unikalnym w branży know how. Działamy kompleksowo począwszy od etapu projektowego, przez logistykę i dostawy po organizację ekip wykończeniowych do jednostek mieszkalnych i części wspólnych budynków.

Najem instytucjonalny - standard i wystrój

Układ funkcjonalny

W mieszkaniu na wynajem metraż schodzi na dalszy plan, najważniejsza jest funkcjonalność. Jej dobre opracowanie na etapie projektowania może przynieść korzyści dla późniejszej wyceny stawki czynszu.

Wykończenie

Stosowanie materiałów wysokiej jakości sprawia, że mieszkanie jest atrakcyjniejsze w oczach najemcy. Istotnie opóźnia i ogranicza potrzebę późniejszych napraw i remontów.

Wyposażenie

Meble w zabudowie, sprzęt AGD i armatura łazienkowa muszą zachować dobry wygląd i pełną funkcjonalność zarówno ze względu na konieczność regularnego przyciągania najemców, jak i w celu uniknięcia masowych napraw, stanowiących duże obciążenie finansowe i wizerunkowe.

Decoroom x ThinkCo

Przewodnik po PRS

"Przewodnik po PRS" to kompendium wiedzy o projektowaniu budynków z mieszkaniami na wynajem. Przewodnik prowadzi krok po kroku po etapach realizacji projektów PRS – od początkowej fazy planowania, poprzez kluczowe aspekty projektowe, realizację i wyposażenie wnętrz, aż po operacyjne zarządzanie inwestycją.

Pobierz raport
Budowane na wynajem

Raport "Budowane na wynajem" zawiera analizy społeczne, gospodarcze i prawne, które składają się na możliwie kompletny obraz rynku najmu. Uzupełniają go przykłady inwestycji i praktyk stosowanych w krajach o dużym znaczeniu najmu instytucjonalnego. Pozwala to na zrozumienie zróżnicowanych możliwości rozwoju tego rynku w Polsce.

Pobierz raport

Kontakt z naszymi ekspertami

Magdalena Tarnowska

Dyrektor Działu Projektowego

magdalena.tarnowska@decoroom.eu

 

Jakub Bartos

Dyrektor Zarządzający

jakub.bartos@decoroom.eu