Wykończenia wnętrz Warszawa i Wrocław - oferta | Decoroom

Pakiety wykończeniowe

Poznaj nasze pakiety wykończeniowe

Współpracę nad projektem wnętrza rozpoczynamy od wyboru pakietu: Standard, Premium lub Designer. Pakiety różnią się materiałami wykończeniowymi. Stworzyliśmy je z myślą o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach. Niezależnie od wybranego pakietu możesz liczyć na pełne wsparcie naszych architektów wnętrz.

Pakiety wykończeniowe

Sprawdź jak pracujemy

Do wykończenia wnętrz wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które możesz obejrzeć w naszym showroomie. Podłogi, płytki, ceramikę, armaturę i inne elementy dobierzesz z pomocą architekta odpowiedzialnego za stworzenie projektu Twojego wnętrza. Realizacją gotowego projektu zajmie się ekipa nadzorowana przez koordynatora prac wykończeniowych.

START

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Umówimy się na spotkanie w naszym showroomie. Dział Sprzedaży przedstawi Ci naszą ofertę i odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z usługą. Dokona też analizy potrzeb, w oparciu o które przygotuje wstępny kosztorys.

Wybór pakietu

Poznajemy Twoje potrzeby i wspólnie wybieramy odpowiedni pakiet wykończeniowy. Ważne są Twoje upodobania, poczucie estetyki, przywiązanie do jakości materiałów oraz zakładany budżet.

Koncepcja i kosztorys

Opracowujemy indywidualną koncepcję wnętrza. Proponujemy nasze pomysły na poprawę jego funkcjonalności i wstępnie aranżujemy układ przestrzeni. Następnie przygotowujemy kosztorys. Zawiera on wycenę prac budowlanych, materiałów i wybranych elementów wyposażenia.

Podpisanie umowy

Umowę podpisujemy dopiero kiedy zapoznasz się z koncepcją mieszkania i kosztorysem prac wykończeniowych. Opracowujemy wspólnie wygodny dla Ciebie harmonogram płatności.

Materiały i wizualizacje 3d

Wybieramy płytki ścienne i podłogowe, kolory farb, ceramikę i armaturę łazienkową, drzwi oraz podłogi. Materiały możesz dowolnie mieszać: wybierać z naszej oferty bądź spoza niej. Przygotowujemy wizualizację 3D łazienki. Jeśli chcesz zobaczyć efekt prac w całym mieszkaniu, za dodatkową opłatą wykonujemy wizualizacje pozostałych pomieszczeń.

Projekt i kontrola kosztów

Zwieńczeniem prac projektowych jest dokumentacja techniczna – projekt wraz z aktualnym kosztorysem prac. Przedstawia ona to, co zostanie zrealizowane w mieszkaniu. Możesz kontrolować kosztorys na każdym etapie prac.

Odbiór od dewelopera

Nasz Koordynator Prac Wykończeniowych może towarzyszyć Ci przy odbiorze mieszkania lub domu od dewelopera. Jako osoba znająca normy budowlane i warunki techniczne, jakie musi spełniać mieszkanie, sprawdzi m.in. jakość wykonania ścian, sufitów, posadzki oraz oceni kategorię tynku na ścianach. Dokładnie obejrzy też drzwi wejściowe i balkonowe, okna, a także grzejniki i parapety, aby mieć pewność, że wszystko zostało wykonane poprawnie.

Nadzór i realizacja projektu

Podczas odbioru mieszkania od dewelopera oceniamy jakość lokalu i wskazujemy niezbędne prace naprawcze. Przed przystąpieniem do realizacji wykończenia zamawiamy materiały i kontrolujemy terminy dostaw. Prace budowlane i wykończeniowe wykonują profesjonalne ekipy wykończeniowe zgodnie z zaakceptowanym projektem. Nadzorujemy wszystkie etapy prac, dbając o prawidłową i terminową realizację projektu.

Usługi dodatkowe

Niejednokrotnie układ pomieszczeń nie jest tym wymarzonym. Możemy go zmienić i np. wyburzyć ścianę działową lub wybudować dodatkową, aby poprawić funkcjonalność przestrzeni. Dzięki wiedzy architektów oraz koordynatorów prac budowlanych dopasujemy projekt do Twojej wizji i upodobań.

Kuchnie i szafy

Możesz zdecydować się na dalszą współpracę z nami. Zgodnie z Twoimi potrzebami zaprojektujemy szafy, garderobę i zabudowę meblową do kuchni. Doradzimy także w wyborze oświetlenia i sprzętu AGD. Kupujemy tylko produkty sprawdzonych firm, ponieważ najważniejsza jest najwyższa jakość widoczna na końcu.

Realizacja płatności

Przygotowujemy harmonogram płatności, dzięki czemu doskonale wiesz, kiedy powinna nastąpić Twoja płatność. Zyskujesz komfort planowania wydatków i kontrolę nad budżetem. Ostatnią płatność realizujesz dopiero po odbiorze mieszkania.

Zakończenie i gwarancja

Po zakończeniu prac wykonawczych pozwalamy Ci się cieszyć nowym wnętrzem, na które udzielamy gwarancji na 24 miesiące.

Pakiety wykończeniowe

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Zapytaj o ofertę

Pakiety wykończeniowe w Warszawie i we Wrocławiu – na miarę Twoich potrzeb

Pierwszym etapem współpracy z naszą pracownią jest zdefiniowanie Twoich potrzeb. Dostępne w ofercie pakiety wykończenia wnętrz są odpowiedzią na bardzo różne oczekiwania naszych klientów. Każdy pakiet to indywidualny projekt wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie.  

Na pierwszym spotkaniu wspólnie dobierzemy pakiet wykończeniowy, który spełni Twoje wymagania oraz pozwoli w pełni wykorzystać możliwości przestrzeni. Aranżacja wnętrz to nasza specjalność, dlatego możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Pakiety wykończenia wnętrz od Decoroom – korzyści

Pakiety wykończeniowe z naszej oferty, dostępne w Warszawie i we Wrocławiu, to kompleksowe wykończenie pod klucz. Wsparcie doświadczonych specjalistów gwarantuje maksymalne wykorzystanie potencjału mieszkania. Łączymy funkcjonalność z wyjątkowym designem, a to wszystko w oparciu o Twoją wizję. Wierzymy, że dom z duszą odzwierciedla charakter właściciela, dlatego dążymy do precyzyjnej personalizacji. Poznajemy Twoje oczekiwania, a następnie tworzymy projekt dopasowany do Twoich preferencji.

Decydując się na jeden z pakietów wykończeniowych, oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Współpraca z architektami wnętrz umożliwia stworzenie ergonomicznej przestrzeni w wybranym stylu. Sprawną realizację zapewnia zaufana ekipa profesjonalistów, która wykończy Twoje mieszkanie z dbałością o każdy szczegół.

Pakiety wykończeniowe – Decoroom Warszawa i Decoroom Wrocław

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby i możliwości klientów, oferujemy trzy pakiety wykończenia wnętrz i realizację zabudowy meblowej. W portfolio mamy prawie 3 tysiące realizacji, które zrealizowaliśmy na terenie Warszawy i okolic oraz we Wrocławiu. Efekty naszej pracy możesz zobaczyć w zakładce realizacje.