Wykończenia wnętrz Warszawa – oferta | Decoroom

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Oferta

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Naszym największym atutem jest kompleksowość. W jednym miejscu otrzymujesz projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi. Nasi architekci podczas projektowania mieszkania w pełni wykorzystują jego potencjał i jednocześnie zapewniają wnętrzom funkcjonalność.

 

Do wykończenia wnętrz wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które możesz obejrzeć w naszym showroom'ie. Po stworzeniu projektu i wybraniu materiałów wspólnie z architektem, do pracy włącza się koordynator prac wykończeniowych, który dba o to, by ekipa realizacyjna wykonywała zadania w odpowiednim standardzie i określonych terminach.

 

Marzysz o pięknej kuchni, która stanie się sercem domu lub o garderobie, która pomieści wszystkie rzeczy? Stworzyliśmy dział Decoroom Kuchnie, który kompleksowo zajmie się zabudową meblową w mieszkaniu. Począwszy od projektu, wyborze materiałów po montażu mebli.

 

Zagraj z nami w DECO GRĘ i dołącz do ludzi zadowolonych ze swojego mieszkania!

Zagraj z nami w DECO GRĘ i dołącz do ludzi zadowolonych ze swojego wnętrza!
1

Wybór pakietu

Poznajemy Twoje potrzeby i wspólnie wybieramy odpowiedni pakiet wykończeniowy. Ważne są Twoje upodobania, poczucie estetyki, przywiązanie do jakości materiałów oraz zakładany budżet.

2

Koncepcja i kosztorys

Opracowujemy indywidualną koncepcję wnętrza. Proponujemy nasze pomysły na poprawę jego funkcjonalności i wstępnie aranżujemy układ przestrzeni. Następnie przygotowujemy kosztorys. Zawiera on wycenę prac budowlanych, materiałów i wybranych elementów wyposażenia.

3

Podpisanie umowy

Umowę podpisujemy dopiero kiedy zapoznasz się z koncepcją mieszkania i kosztorysem prac wykończeniowych. Opracowujemy wspólnie wygodny dla Ciebie harmonogram płatności.

4

Materiały i wizualizacje 3d

Wybieramy płytki ścienne i podłogowe, kolory farb, ceramikę i armaturę łazienkową, drzwi oraz podłogi. Materiały możesz dowolnie mieszać: wybierać z naszej oferty bądź spoza niej. Przygotowujemy wizualizację 3D łazienki. Jeśli chcesz zobaczyć efekt prac w całym mieszkaniu, za dodatkową opłatą wykonujemy wizualizacje pozostałych pomieszczeń.

5

Projekt i kontrola kosztów

Zwieńczeniem prac projektowych jest dokumentacja techniczna – projekt wraz z aktualnym kosztorysem prac. Przedstawia ona to, co zostanie zrealizowane w mieszkaniu. Możesz kontrolować kosztorys na każdym etapie prac.

6

Nadzór i realizacja projektu

Podczas odbioru mieszkania od dewelopera oceniamy jakość lokalu i wskazujemy niezbędne prace naprawcze. Przed przystąpieniem do realizacji wykończenia zamawiamy materiały i kontrolujemy terminy dostaw. Prace budowlane i wykończeniowe wykonują profesjonalne ekipy wykończeniowe zgodnie z zaakceptowanym projektem. Nadzorujemy wszystkie etapy prac, dbając o prawidłową i terminową realizację projektu.

7

Usługi dodatkowe

Niejednokrotnie układ pomieszczeń nie jest tym wymarzonym. Możemy go zmienić i np. wyburzyć ścianę działową lub wybudować dodatkową, aby poprawić funkcjonalność przestrzeni. Dzięki wiedzy architektów oraz koordynatorów prac budowlanych dopasujemy projekt do Twojej wizji i upodobań.

8

Kuchnie i szafy

Możesz zdecydować się na dalszą współpracę z nami. Zgodnie z Twoimi potrzebami zaprojektujemy szafy, garderobę i zabudowę meblową do kuchni. Doradzimy także w wyborze oświetlenia i sprzętu AGD. Kupujemy tylko produkty sprawdzonych firm, ponieważ najważniejsza jest najwyższa jakość widoczna na końcu.

9

Płatność

Przygotowujemy harmonogram płatności, dzięki czemu doskonale wiesz, kiedy powinna nastąpić Twoja płatność. Zyskujesz komfort planowania wydatków i kontrolę nad budżetem. Ostatnią płatność realizujesz dopiero po odbiorze mieszkania.

10

Zakończenie projektu i gwarancja

Po zakończeniu prac wykonawczych pozwalamy Ci się cieszyć nowym wnętrzem, na które udzielamy gwarancji na 24 miesiące.