DECOwarsztaty - Projekt szyty na miarę | Decoroom

2019-10-28

DECOwarsztaty - Projekt szyty na miarę

Przed nami siódma edycja DECOwarsztatów. Spotkania dla entuzjastów architektury wnętrz, designu i dobrego projektowania.


Tym razem poruszymy temat indywidualnego podejścia w projektowaniu. Pokażemy Wam od podszewki pracę z klientem i budżetem i opowiemy o elastyczności pakietów wykończenia wnętrz. Poruszymy również temat nieprzewidywalności w pracy architekta.

 

================ HARMONOGRAM ===================

10.30 - start rejestracji uczestników
10.45 - oficjalne rozpoczęcie spotkania

10.50 - 12.30 CZĘŚĆ WYKŁADOWA

= Prezentacja „Indywidualne podejście do projektu – projekt vs. rzeczywistość ’’ Anna Grużewska redaktor naczelna magazynu "Czasu na Wnętrze"

= Panel dyskusyjny 

Prowadząca Olga Kisiel- Konopka -  specjalista Public Relations i filolog polski. Od 2006 roku związana z branżą wnętrzarską, Public Relation i mediami. 

 

Udział w panelu wezmą : 

Magdalena Federowicz-Boule - Uprawniony i czynny architekt, prezes zarządu Tremend pracowni architektonicznej specjalizującej się we wnętrzach publicznych.

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc - Historyk sztuki, dziennikarka, stylistka, autorka koncepcji kreatywnych, redaktor naczelna magazynu "M jak Mieszkanie" i serwisu Urzadzamy.pl.

Kasia Bobocińska (Conchita Home) - znana i ceniona w branży influencerka. Właścicielka starego dom do remontu. W mediach społecznościowych dzieli się kolejnymi etapami jego odnawiania, urokami i trudami remontu oraz propozycjami aranżacji przestrzeni.

Jakub Szeląg - doświadczony architekt pracowni architektury wnętrz Decoroom, odpowiedzialny także za procesy optymalizacji. Pasjonat dobrego designu i nowych technologii.

= Prezentacje nowych rozwiązań i produktów firm Barlinek, Porta, Geberit, Grohe, Tubądzin i Villeroy & Boch, Samsung.

12.30 - 13.00 PRZERWA LUNCHOWA

13.00 -14.30 CZĘŚĆ WARSZTATOWA
Projekt marzeń - o tym jak projektować w oparciu o budżet, pakiety wykończenia wnętrz i marzenia klienta.

 ****Uwaga ! Wymagana jest rejestracja na wydarzenie ****

>>> zarejestruj się tutaj <<<

 

 

 

 

Samsung,www.samsung.com.pl; Barlinek - www.barlinek.com.pl; Porta - www.porta.com.pl; Villeroy & Boch - www.villeroy-boch.plGeberit- www.geberit.plGrohe - www.grohe.plTubądzin - www.tubadzin.pl

 

Decowarsztaty - partnerzy medialni

Czas na WnętrzeM jak MieszkanieMAGAZIF.comUrzadzamy.pl, Nowy MagazynArchimania.plFoorni.pl, Designteka.pl

 

 

 

DECOWarsztaty:
16 Listopada 2019 r.
Showroom Decoroom
ul. Nowogrodzka 62 B/ Warszawa

Ostatnio dodane