Mieszkanie pokazowe w apartamentach Krasińskiego Decoroom | Decoroom

2013-05-29

Premiera mieszkania pokazowego w Apartamentach przy Krasińskiego

Prezentacja mieszkania pokazowego w Apartamentach przy Krasińskiego na warszawskim Żoliborzu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Projekt i wykonanie kompleksowej aranżacji wnętrza przygotowali specjaliści z Decoroom.

W miniony weekend (22–23 maja) odbyły się dni otwarte inwestycji Apartamenty przy Krasińskiego. W ciągu dwóch dni osiedle na warszawskim Żoliborzu odwiedziła prawie setka osób – single, młode małżeństwa, rodziny z dziećmi i seniorzy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się mieszkanie pokazowe, za którego zaprojektowanie i wykończenie pod klucz odpowiadała firma Decoroom.

Osoby zainteresowane promocyjną oferta wykończenia mieszkań mogli porozmawiać z projektantami Decoroom i omówić zastosowane rozwiązania. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły możliwości zagospodarowania mieszkań o określonym metrażu, zastosowanych materiałów remontowych i wykończeniowych. Wiele pytań dotyczyło również przemyślanych i funkcjonalnych szaf / schowków, które znalazły się w mieszkaniu pokazowym. Duże wrażenie na odwiedzających zrobiły propozycje aranżacji łazienki – jedna zakładała wykorzystanie tynku dekoracyjnego na ścianach oraz drewna na podłodze, druga zastosowania czarnych i białych płytek wraz z wykorzystaniem praktycznych dodatków.

Dodatkowo w mieszkaniu pokazowym na ścianach w salonie i sypialni wykorzystane zostały tapety. Projektanci postanowili zrezygnować z płytek w kuchni na rzecz tapety przykrytej szkłem. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą zmianę aranżacji kuchni – aby zmienić wystrój pomieszczenia wystarczy wymienić tapetę. To rozwiązanie szczególnie przypadło do gustu szczególnie paniom odwiedzającym dni otwarte.

Apartamenty przy Krasińskiego to nowoczesne osiedle w zielonej części Żoliborza. Charakteryzuje się minimalistyczną i elegancką architekturą, która koresponduje z tradycyjną zabudowa dzielnicy. Dwa budynki, o zróżnicowanej wysokości, pomieszczą 303 przestronne, funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 28mkw do 125mkw. Apartamenty będą posiadały balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Podziemną część budynków zajmą 2-kondygnacyjny garaż i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Osoby, które zdecydują się zamieszkać w Apartamentach przy Krasińskiego firma Decoroom przygotowała promocyjną ofertę wykończenia mieszkań.

Ostatnio dodane