Wykończ mieszkanie za 990 pln / mkw i wprowadź się już w tym roku! | Decoroom

2019-08-20

Wykończ mieszkanie za 990 pln / mkw i wprowadź się już w tym roku !

Najchętniej wybieraną przez klientów opcją jest pakiet PREMIUM, gdzie regularna cena za metr kwadratowy wynosi 1050 złotych. W ramach promocji cena została obniżona do 990 złotych za mkw przy spełnieniu kilku warunków opisanych w regulaminie.

 

W tym przypadku Decoroom oferuje analogicznie wyższy standard materiałów. Znajdziemy tutaj materiały, takie jak podłogi drewniane, płytki rektyfikowane i dekory czy ceramikę łazienkową z modelami z deską wolnoopadającą bądź bezkołnierzowe miski WC. Cena pakietu zawiera wszystkie koszty związane z realizacją wykończenia mieszkania, czyli koszt zakupu materiałów podstawowych (farby, glazura, terakota, panele, itp.) i pomocniczych (pędzle, kleje, fugi, itp.), transport materiałów, spotkań z projektantem wnętrz w celu wybrania materiałów i zaprojektowania w sposób profesjonalny swojego mieszkania, nadzór koordynatora a także pracy ekipy remontowej i sprzątania.

W pakiecie PREMIUM wszystkie ściany malowane są farbami Beckers lub Magnat według wytycznych kolorystycznych klienta, a w pomieszczeniach narażonych na parę wodną i zabrudzenia zostają zastosowane farby przeznaczone do łazienki i kuchni. Łazienka zostaje wyposażona w sanitariaty, a w cenę usługi wlicza się także ich montaż. Specjaliści układają płytki ceramiczne na podłodze i ścianach w przedpokoju, kuchni (pas roboczy między szafkami) i w łazience (do 2,20m wysokości) wraz z cokołami. Zajmą się także układaniem deski trzylamelowej w pokojach i salonie wraz z listwami przypodłogowymi oraz montażem drzwi, ościeżnic, klamek i zamków. Klient otrzymuje wizualizacje 3D pomieszczeń sanitarnych, co pozwala już na etapie projektu ocenić ich finalny wygląd.

 

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji ? Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży i zgłosić zainteresowanie tą ofertą !

Uwaga ! Dostępnych jest tylko 20 pakietów w tej cenie ! 

 

Jak wyglądają wnętrza w pakiecie Premium ? Kilka inspiracji znajdziecie w naszej galerii. 

 

Regulamin promocji dostępny jest tutaj

Ostatnio dodane