Wirtualny spacer po wnętrzu zaprojektowanym przez Decoroom | Decoroom

Wnętrze 3D

Odkryj wirtualny spacer po wnętrzu zaprojektowanym przez naszą pracownię!

 

We współpracy z firmą 3D Estate stworzyliśmy dwa wirtualne style wykończenia wnętrz. Można je zobaczyć na stronach wybranych inwestycji deweloperskich. Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie wykończone i umeblowane przez architektów wnętrz!

Wnętrze 3D

Wirtualny styl Decoroom

Stworzony przez naszą pracownię wirtualny styl prezentuje aktualnie panujące trendy wnętrzarskie i bazuje na założeniach projektowania uniwersalnego, dzięki czemu pasuje do każdego mieszkania.

Aranżacja wirtualnego wnętrza oparta jest na jasnej tonacji, uzupełnionej pastelowymi kolorami. To wyjątkowe połączenie popularnego obecnie stylu kawaii ze stylem modern classic/mid-century, które świetnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie. Odnajdziemy w niej świadome odniesienia do modernistycznych wnętrz w postaci płytek z linearnym wzorem w holu, kuchni czy łazience. Inspiracja widoczna jest także w projekcie kuchni z zastosowaniem modnej zieleni i lastryko na blacie. Wartym uwagi elementem wydają się również obłe kształty mebli i lamp dekoracyjnych, które z kolei mogą kojarzyć się nam z naturą. Dzięki temu całość jest bardziej przytulna i delikatniejsza w odbiorze.

W zaprojektowanym stylu wykorzystano produkty przystępne cenowo oraz łatwo dostępne na rynku. Aby ułatwić ich weryfikację, umożliwiliśmy klientowi pobranie tabeli produktowej – dzięki temu może on zweryfikować, jakie dokładnie materiały zostały wykorzystane w tej aranżacji. Produkty, które możemy zobaczyć w opracowanym przez nas stylu to część oferty znanych i lubianych marek. Mowa tutaj o takich firmach, jak: Barlinek, Geberit, Grohe, Hansgrohe, Paged Meble, Paradyż, Radaway, Roca.