Decoroom

Wnętrze 3D

Odkryj wirtualny spacer po wnętrzu zaprojektowanym przez naszą pracownię!

 

We współpracy z firmą 3D Estate stworzyliśmy wirtualny styl wykończenia wnętrz. Możesz go zobaczyć na stronach wybranych inwestycji deweloperskich. Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie wykończone i umeblowane przez architektów wnętrz!

Wnętrze 3D

Wirtualny styl Decoroom

Nasz wirtualny styl dostępny w technologii 3D Estate bazuje na założeniach projektowania uniwersalnego, dzięki czemu pasuje do każdego mieszkania. Do jego stworzenia wykorzystano materiały wykończeniowe z pakietu Premium, który jest najczęściej wybieraną pozycją z naszej oferty.

Przytulna, a zarazem funkcjonalna przestrzeń w stylistyce modern classic, łączy się z nowoczesnymi elementami i niebanalnymi dodatkami. W salonie z kuchnią i jadalnią zastosowano materiały, takie jak jodła francuska na podłodze i płytki z motywem naturalnego kamienia. Kolory ścian nie przytłaczają, natomiast optycznie powiększają przestrzeń – podobnie jak lustra, w których odbija się oświetlenie.

Całość dopełniają złote lampy i nienachalne dekoracje. Sprzęty kuchenne zostały ukryte w zabudowie, by odpowiednio wyeksponować eleganckie meble. W łazience powstało domowe spa. Głównym zamysłem było wykreowanie miejsca wyciszenia, w którym na pierwszy plan wysuwa się wanna wolnostojąca oraz dekoracyjne ledowe oświetlenie za lustrem.

Wykorzystane materiały idealnie współgrają ze spójną koncepcją mieszkania – szarość połączona z kamieniem. Pozostałe pomieszczenia m.in. sypialnia master wyróżniają się na tle całego wnętrza za sprawą geometrycznej tapety w stylu modern.