Decoroom | Pakiety materiałów dla wykończenia wnętrz

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Nasze pakiety

Pakiety

Naszym największym atutem są przygotowane przez zespół architektów Decoroom specjalne pakiety, w których znajdziesz materiały wykończeniowe renomowanych producentów.

 

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Każdy pakiet to indywidualny projekt Twojego wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Proponujemy trzy pakiety: Standard, Premium, VIP.

 

Sprawdź naszą ofertę poniżej i wybierz pakiet najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

* Dla umów realizowanych w 2020 roku planowany jest 5% wzrost cen.

Zapytaj o wszystkie szczegóły na pierwszym spotkaniu.

 

Standard

Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów? W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór. Bez rezygnowania ze swoich potrzeb i wymagań, urządzisz wymarzone mieszkanie przy niewygórowanych kosztach.

cena

735 zł/m2

oferta dla mieszkań

>50m2

czytaj więcej
Pobierz PDF
Standard

Premium

Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. W Pakiecie Premium każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane. Ich zestawienie tworzy efektowne, eleganckie wnętrza, w których każdy detal jest ważny. Otrzymujesz dokładnie to, na czym Ci zależy.

cena

1050 zł/m2

oferta dla mieszkań

>50m2

czytaj więcej
Pobierz PDF
Premium

Vip

Od siebie i innych wymagasz więcej? My też! Dlatego stworzyliśmy Pakiet VIP, który nada Twojemu wnętrzu wyjątkowy charakter. W urządzaniu wysokiej klasy mieszkań nie ma miejsca na kompromisy, dlatego oferujemy Ci produkty najbardziej renomowanych zagranicznych producentów. Otrzymujesz projekt pełen wyrafinowanych rozwiązań i pomysłów na niebanalne wnętrze.

cena

1890 zł/m2

oferta dla mieszkań

>50m2

czytaj więcej
Pobierz PDF
Vip

Skanska

Idealne mieszkanie powinno spełniać wszystkie Twoje pragnienia. Perfekcja, której oczekujesz, oznacza najlepsze rozwiązania i obsługę. Pakiet Easy Life oraz Perfect Life w pełni wyrazi Twój indywidualny styl i charakter. Oferowane materiały wykończeniowe w różnych wariantach stylistycznych pozwalają stworzyć całkowicie unikalne i niepowtarzalne wnętrza. W ich urządzeniu pomoże Ci nasz architekt, z którego rad skorzystasz bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to rozwiązanie na miarę Twoich indywidualnych potrzeb.

 

OFERTA WYŁĄCZNIE DLA KLIENTÓW SKANSKA DEVELOPMENT

czytaj więcej
Pobierz PDF
Skanska