Pakiety wykończenia wnętrz - różne warianty | Decoroom

WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

Pakiety

Pakiety

Współpracę nad projektem wnętrz opieramy na trzech pakietach: Standard, Premium i Designer. Różnią się one rodzajem materiałów wykończeniowych, aby dostosować się do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości. Przy wyborze odpowiedniego pakietu do Twojego projektu zawsze służymy wsparciem doświadczonych architektów Decoroom.

Dzięki pakietom oszczędzasz czas i pieniądze, a aranżacja nowego wnętrza będzie czystą przyjemnością. Dostarczamy najlepiej dopasowane do Klienta rozwiązania na rynku.

Standard

Stawiasz na ergonomię przestrzeni i trwałość materiałów? W Pakiecie Standard znajdziesz wszystko, co najważniejsze – konkurencyjne ceny, dobrą jakość i rozsądny wybór. Bez rezygnowania ze swoich potrzeb i wymagań, urządzisz wymarzone mieszkanie przy niewygórowanych kosztach.

 
czytaj więcej
Pobierz PDF
Zapytaj o ofertę
Standard

Premium

Dobrze wybierać w tym, co najlepsze. W Pakiecie Premium każda podjęta decyzja da Ci pełną satysfakcję. Trwałość wykończenia gwarantują naturalne materiały, takie jak drewno, fornir czy płytki rektyfikowane. Ich zestawienie tworzy efektowne, eleganckie wnętrza, w których każdy detal jest ważny. Otrzymujesz dokładnie to, na czym Ci zależy.
 
czytaj więcej
Pobierz PDF
Zapytaj o ofertę
Premium

Designer

Wymagasz więcej od siebie i innych? Pakiet Designer to propozycja kreatywnej współpracy z architektem, która pozwoli Ci na urządzenie wnętrza z dbałością o każdy detal. Korzystając z wyselekcjonowanej oferty materiałów od renomowanych producentów możesz zacząć kreować własną przestrzeń. Odkryj świat subtelnych relacji form oraz funkcjonalnych rozwiązań.

 
czytaj więcej
Pobierz PDF
Zapytaj o ofertę
Designer

Kitchen

Marzysz o pięknej kuchni albo idealnej garderobie? Nasz dział Decoroom Kitchen kompleksowo zajmie się zabudową meblową na wymiar. Począwszy od indywidualnego projektu, poprzez wybór materiałów, aż po montaż mebli. Wykonujemy także zabudowy meblowe w postaci szaf wnękowych, domowej biblioteki czy szafek w łazience.

czytaj więcej
Pobierz PDF
Zapytaj o ofertę
Kitchen